| Fabricante | BESTFLOOR |
|---|---|
| Tipo de solo | Vinílico |
| Comprimento | 1524mm |
| Largura | 228,6mm |
| Espessura | 8mm |
| Coleções | — |
| Resistência água | SIM |
| Enfeitado | Em 4 lados |
| Longo | Menos de 1500 mm |
| Acabamentos | — |
| Fabricante | BESTFLOOR |
|---|---|
| Tipo de solo | Vinílico |
| Comprimento | 1524mm |
| Largura | 228,6mm |
| Espessura | 8mm |
| Coleções | — |
| Resistência água | SIM |
| Enfeitado | Em 4 lados |
| Longo | Menos de 1500 mm |
| Acabamentos | — |
Reviews
There are no reviews yet.